KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13592656
nr 1359 2656
Akvareller
6 st, Stockholmsmotiv, bland annat Lindström. Signerad. Motivet: ca 15x20 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 november 2020
kl 20:55:30
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)